Logo

Nowe mieszkanie, 47,86 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr E.3.20.2k

442 705 zł

9 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa 2B i 2C

2 pokoje, mieszkanie 47,86 m², piętro 3, oferta nr E.3.20.2k, art.TEO - bud. E, F, Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa 2B i 2C
SALON16,80 m²ANEKS KUCHENNY6,64 m²SYPIALNIA13,07 m²ŁAZIENKA5,14 m²KORYTARZ6,40 m²LOGGIA3,56 m²
Wymiary mieszkania 47.86 m², E.3.20.2k
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 0
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 1
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 2
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.86 m², E.3.20.2k
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,86 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,56 m²)

Termin oddania:

budynek E, F - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę