Logo

Nowe mieszkanie, 44,69 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 27.A.0.4

362 994,53 zł

8 122,50 zł /m²

Rata 1 698 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siewierz, ul. Jeziorna

2 pokoje, mieszkanie 44,69 m², parter, oferta nr 27.A.0.4, Murapol Siewierz Jeziorna, Siewierz, ul. Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 0
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 1
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 2
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 3
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.69 m², 27.A.0.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,69 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,00 m²)

Termin oddania:

Budynki 6 - 12 - gotowe do odbioru, Budynki 13 - 14 - gotowe do odbioru, Budynki 15 - 16 - gotowe do odbioru, Budynki 12 - 17 - gotowe do odbioru, Budynki 27 - 28 - III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę