Logo

Nowe mieszkanie, 49,69 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 27.A.3.6

438 514,25 zł

8 825,00 zł /m²

Rata 2 052 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siewierz, ul. Jeziorna

3 pokoje, mieszkanie 49,69 m², piętro 3, oferta nr 27.A.3.6, Murapol Siewierz Jeziorna, Siewierz, ul. Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 0
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 1
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 2
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 3
Murapol Siewierz Jeziorna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.69 m², 27.A.3.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,69 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny zachód (NW)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

Budynki 6 - 12 - gotowe do odbioru, Budynki 13 - 14 - gotowe do odbioru, Budynki 15 - 16 - gotowe do odbioru, Budynki 12 - 17 - gotowe do odbioru, Budynki 27 - 28 - III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę