Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1/18854/OMS

733 000 zł

13 450 zł /m²

Rata 3 430 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Invest-Home.eu

Gdynia

2 pokoje, mieszkanie 54,50 m², piętro 2, oferta nr , 1/18854/OMS, Gdynia
1/18854/OMS - zdjęcie nr 0
1/18854/OMS - zdjęcie nr 1
1/18854/OMS - zdjęcie nr 2
1/18854/OMS - zdjęcie nr 3
1/18854/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę