zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poławscy Nieruchomości

Działamy w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne), sprzedaży inwestycji deweloperskich oraz pośrednictwa w udzielaniu kredytów.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy, działki
  • Słupsk
Kontakt

Opis firmy - Poławscy Nieruchomości

Poławscy Nieruchomości to licencjonowane biuro nieruchomości działające w Słupsku i okolicach od 1997 roku. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Działamy w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne), sprzedaży inwestycji deweloperskich, pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz doradztwa w zakresie inwestowania.

Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w branży, ciągłemu doskonaleniu i podwyższaniu kwalifikacji zawodowych zapewniamy profesjonalną i skuteczną sprzedaż, wysoki standard obsługi klienta oraz bezpieczeństwo transakcji.

Nasza oferta

40 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Mieszkanie dwupokojowe 31,50 m², Słupsk, Zatorze, Władysława IV, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
188 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 31,50 m², Słupsk, Zatorze, Władysława IV, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
188 000 zł