Logo

Nowe mieszkanie, 48,37 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B35

515 141 zł

10 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Daszyńskiego Park

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Daszyńskiego 38

SALON Z ANEKSEM26,54 m²SYPIALNIA10,67 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ6,62 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 48.37 m², B35
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 0
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 1
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 2
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.37 m², B35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,37 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę