Logo

Nowe mieszkanie, 53,05 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B29

554 373 zł

10 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 594 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Daszyńskiego Park

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Daszyńskiego 38

SALON Z ANEKSEM21,15 m²SYPIALNIA11,10 m²SYPIALNIA9,43 m²ŁAZIENKA4,43 m²KORYTARZ6,94 m²BALKON4,00 m²
Wymiary mieszkania 53.05 m², B29
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 0
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 1
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 2
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.05 m², B29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,05 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę