Logo

Nowe mieszkanie, 47,09 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B16

492 091 zł

10 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 302 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Daszyńskiego Park

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Daszyńskiego 38

SALON Z ANEKSEM25,39 m²SYPIALNIA11,65 m²ŁAZIENKA4,58 m²KORYTARZ5,47 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 47.09 m², B16
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 0
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 1
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 2
Daszyńskiego Park - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.09 m², B16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,09 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę