Logo

Nowe mieszkanie, 46,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 13G.05

541 256 zł

11 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielone Zamienie X

Zamienie, ul. Czekoladowa / Herbaciana

SALON Z ANEKSEM22,15 m²SYPIALNIA10,24 m²ŁAZIENKA7,58 m²KORYTARZ6,69 m²TARAS4,50 m²OGRÓDEK110,77 m²
Wymiary mieszkania 46.66 m², 13G.05
Zielone Zamienie X - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 46.66 m², 13G.05
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,50 m²), ogródek (110,77 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę