Logo

Nowe mieszkanie, 38,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M4

325 410 zł

8 450 zł /m²

Rata 1 523 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tuwima 13

Mińsk Mazowiecki, Cegłów, ul. Juliana Tuwima 13

2 pokoje, mieszkanie 38,51 m², parter, oferta nr M4, Tuwima 13, Mińsk Mazowiecki, Cegłów, ul. Juliana Tuwima 13
SALON Z ANEKSEM20,96 m²SYPIALNIA8,24 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ4,62 m²OGRÓDEK21,14 m²
Wymiary mieszkania 38.51 m², M4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.51 m², M4
M4
Plan piętra
Tuwima 13 - zdjęcie nr 0
Tuwima 13 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.51 m², M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,14 m²)

Termin oddania:

31.03.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę