Logo

Nowe mieszkanie, 69,92 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M19

580 336 zł

8 300 zł /m²

Rata 2 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tuwima 13

Mińsk Mazowiecki, Cegłów, ul. Juliana Tuwima 13

3 pokoje, mieszkanie 69,92 m², piętro 2, oferta nr M19, Tuwima 13, Mińsk Mazowiecki, Cegłów, ul. Juliana Tuwima 13
SALON Z ANEKSEM23,25 m²SYPIALNIA14,74 m²SYPIALNIA10,90 m²ŁAZIENKA6,61 m²WC2,51 m²KORYTARZ11,91 m²BALKON5,24 m²
Wymiary mieszkania 69.92 m², M19
Wirtualna makieta 3D mieszkania 69.92 m², M19
M19
Plan piętra
Tuwima 13 - zdjęcie nr 0
Tuwima 13 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 69.92 m², M19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,24 m²)

Termin oddania:

31.03.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę