Logo

Nowe mieszkanie, 40,87 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A11

590 000 zł

14 436 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rodzinna Malta

Poznań, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Komandoria, ul. Bnińska

SALON Z ANEKSEM27,12 m²SYPIALNIA8,65 m²ŁAZIENKA5,10 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 40.87 m², A11
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.87 m², A11
A14A10A11A12A13 20x15.8x23.6
Plan piętra
Rodzinna Malta - zdjęcie nr 0
Rodzinna Malta - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.87 m², A11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,87 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę