Logo

Nowe mieszkanie, 39,67 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr M22

339 179 zł

8 550 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 587 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej

2 pokoje, mieszkanie 39,67 m², piętro 3, oferta nr M22, Sobola Biel - Budynek A9, Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 0
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 1
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 2
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 3
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.67 m², M22
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,67 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

Budynek A9 - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę