Logo

Nowe mieszkanie, 74,41 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M5

554 355 zł

7 450 zł /m²

Rata 2 594 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej

4 pokoje, mieszkanie 74,41 m², parter, oferta nr M5, Sobola Biel - Budynek A9, Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 0
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 1
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 2
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 3
Sobola Biel - Budynek A9 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 74.41 m², M5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,41 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

Budynek A9 - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę