Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,38 m², 4 pokoje, parter, oferta nr BEST-MS-15039

691 730 zł

8 500 zł /m²

Rata 3 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

4 pokoje, mieszkanie 81,38 m², parter, oferta nr , BEST-MS-15039, Tarnów
BEST-MS-15039 - zdjęcie nr 0
BEST-MS-15039 - zdjęcie nr 1
BEST-MS-15039 - zdjęcie nr 2
BEST-MS-15039 - zdjęcie nr 3
BEST-MS-15039 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,38 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę