Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 97,67 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr SMBADO331

2 650 000 zł

27 132 zł /m²

Rata 12 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gdańsk, Sienna Grobla

4 pokoje, mieszkanie 97,67 m², piętro 5, oferta nr , SMBADO331, Gdańsk, Sienna Grobla
SMBADO331 - zdjęcie nr 0
SMBADO331 - zdjęcie nr 1
SMBADO331 - zdjęcie nr 2
SMBADO331 - zdjęcie nr 3
SMBADO331 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 97.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

97,67 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę