Logo

Nowe mieszkanie, 109,24 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr C036

1 804 144 zł

16 515 zł /m²

Rata 8 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielono MI II

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Polska 10

4 pokoje, mieszkanie 109,24 m², piętro 1, oferta nr C036, Zielono MI II, Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Polska 10
SALON Z ANEKSEM43,46 m²SYPIALNIA13,80 m²SYPIALNIA12,42 m²SYPIALNIA11,95 m²ŁAZIENKA4,65 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ18,70 m²BALKON11,99 m²
Wymiary mieszkania 109.24 m², C036
Zielono MI II - zdjęcie nr 0
Zielono MI II - zdjęcie nr 1
Zielono MI II - zdjęcie nr 2
Zielono MI II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 109.24 m², C036
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

109,24 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,99 m²)

Termin oddania:

Etap II - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę