Logo

Nowe mieszkanie, 37,04 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C026

721 534 zł

19 480 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielono MI II

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Polska 10

2 pokoje, mieszkanie 37,04 m², parter, oferta nr C026, Zielono MI II, Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Polska 10
SALON Z ANEKSEM19,38 m²SYPIALNIA10,53 m²ŁAZIENKA4,23 m²KORYTARZ2,90 m²OGRÓDEK43,64 m²
Wymiary mieszkania 37.04 m², C026
Zielono MI II - zdjęcie nr 0
Zielono MI II - zdjęcie nr 1
Zielono MI II - zdjęcie nr 2
Zielono MI II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.04 m², C026
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,04 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (43,64 m²)

Termin oddania:

Etap II - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę