Logo

Nowe mieszkanie, 78,73 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 041/9

1 133 684 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie IX

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska

4 pokoje, mieszkanie 78,73 m², piętro 1, oferta nr 041/9, Aleje Praskie IX, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska
SALON Z ANEKSEM28,86 m²SYPIALNIA12,39 m²SYPIALNIA10,01 m²SYPIALNIA9,85 m²ŁAZIENKA4,70 m²WC2,05 m²KORYTARZ10,87 m²BALKON6,38 m²
Wymiary mieszkania 78.73 m², 041/9
Aleje Praskie IX - zdjęcie nr 0
Aleje Praskie IX - zdjęcie nr 1
Aleje Praskie IX - zdjęcie nr 2
Aleje Praskie IX - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 78.73 m², 041/9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,73 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,38 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę