Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 82,50 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 24107/2089/OMS

499 000 zł

6 048 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Węgorzewo, Pionierów

4 pokoje, mieszkanie 82,50 m², piętro 3, oferta nr , 24107/2089/OMS, Węgorzewo, Pionierów
24107/2089/OMS - zdjęcie nr 0
24107/2089/OMS - zdjęcie nr 1
24107/2089/OMS - zdjęcie nr 2
24107/2089/OMS - zdjęcie nr 3
24107/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 82.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę