Nowe mieszkanie, 72,47 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2.B.4.07
1 063 497,25 zł
14 675,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 976 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Corfa
Katowice, Wełnowiec, ul. Owocowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
72,47 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południowy wschód (SE)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę