Logo

Nowe mieszkanie, 49,63 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2.A.1.09

647 671,50 zł

13 050,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Corfa

Katowice, Wełnowiec, ul. Owocowa

3 pokoje, mieszkanie 49,63 m², piętro 1, oferta nr 2.A.1.09, Murapol Corfa, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Owocowa
Murapol Corfa - zdjęcie nr 0
Murapol Corfa - zdjęcie nr 1
Murapol Corfa - zdjęcie nr 2
Murapol Corfa - zdjęcie nr 3
Murapol Corfa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.63 m², 2.A.1.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,63 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowe mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Katowice, Wełnowiec, ul. Owocowa, 2.A.1.09 | Tabelaofert.pl