+34
Nowe mieszkanie, 37,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2.B.0.06
495 643,50 zł
13 175,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 319 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Corfa
Katowice, Wełnowiec, ul. Owocowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,62 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (14,00 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę