Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 323/12320/OMS

640 000 zł

11 636 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, os. Wandy

4 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 4, oferta nr , 323/12320/OMS, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, os. Wandy
323/12320/OMS - zdjęcie nr 0
323/12320/OMS - zdjęcie nr 1
323/12320/OMS - zdjęcie nr 2
323/12320/OMS - zdjęcie nr 3
323/12320/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę