zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Union House Łukasz Zbieżek

Wykwalifikowani specjaliści pomocni na każdym etapie transakcji. Twój czas jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę. Wysokie zaangażowanie gwarantuje maksimum Twojej satysfakcji.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, lokale użytkowe, domy
  • Kraków
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Łukasz Zbieżek - Union House Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

pokaż numer

Opis firmy - Union House Łukasz Zbieżek

Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdą nieruchomość cechuje wachlarz zróżnicowanych potrzeb. Lata zebranego doświadczenia pozwalają nam precyzyjne opracować rozwiązania idealne do Twojej sytuacji.  Łączy nas jedno – dążenie do przeprowadzenia skutecznej i przede wszystkim bezpiecznej transakcji.

Doświadczenie sięgające 2013 roku oraz setki obsłużonych transakcji to filary naszego biura oraz gwarancja bezpieczeństwa. Przez te wszystkie lata spotkaliśmy się z większością problemów związanych z nieruchomościami. Wiemy jak możemy Ci pomóc i chętnie podzielimy się tą wiedzą.

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży przez który Cię przeprowadzimy. Stale szukamy innowacyjnych i bezpiecznych sposobów rozwiązania problemów Klientów.

Nasza oferta

12 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Dom 102,00 m², Zabierzów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
790 000 zł
Dom 141,00 m², Rząska, Sapiehy, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 150 000 zł