Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,08 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr GRS-MS-3195

409 000 zł

6 808 zł /m²

Rata 1 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Słupsk, Nad Śluzami

4 pokoje, mieszkanie 60,08 m², piętro 2, oferta nr , GRS-MS-3195, Słupsk, Nad Śluzami
GRS-MS-3195 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3195 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3195 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3195 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3195 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

60,08 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1924

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę