Logo

Nowe mieszkanie, 79,90 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B7

822 970 zł

10 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Domkove

Łódź, Widzew, ul. Mechaniczna 2/30

SALON Z ANEKSEM34,10 m²SYPIALNIA10,90 m²SYPIALNIA9,80 m²SYPIALNIA8,50 m²ŁAZIENKA6,10 m²WC1,40 m²KORYTARZ5,40 m²PRZEDSIONEK3,70 m²BALKON6,40 m²TARAS15,80 m²
Wymiary mieszkania 79.9 m², B7
Domkove - zdjęcie nr 0
Domkove - zdjęcie nr 1
Domkove - zdjęcie nr 2
Domkove - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.9 m², B7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,90 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,40 m²), taras (15,80 m²)

Termin oddania:

A-B - wrzesień 2026, C-D - listopad 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę