Logo

Nowe mieszkanie, 75,40 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C2

814 320 zł

10 800 zł /m²

Rata 3 810 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Domkove

Łódź, Widzew, ul. Mechaniczna 2/30

SALON Z ANEKSEM35,40 m²SYPIALNIA14,60 m²SYPIALNIA10,20 m²ŁAZIENKA6,20 m²PRZEDSIONEK6,20 m²KORYTARZ2,80 m²TARAS13,15 m²OGRÓDEK88,55 m²
Wymiary mieszkania 75.4 m², C2
Domkove - zdjęcie nr 0
Domkove - zdjęcie nr 1
Domkove - zdjęcie nr 2
Domkove - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.4 m², C2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,40 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (13,15 m²), ogródek (88,55 m²)

Termin oddania:

A-B - wrzesień 2026, C-D - listopad 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę