Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12115

554 900 zł

16 321 zł /m²

Rata 2 596 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Mariana Domagały

4 pokoje, mieszkanie 34,00 m², piętro 2, oferta nr , 12115, Kraków, Mariana Domagały
12115 - zdjęcie nr 0
12115 - zdjęcie nr 1
12115 - zdjęcie nr 2
12115 - zdjęcie nr 3
12115 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę