Logo

Nowe mieszkanie, 97,37 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 15/72

1 441 076 zł

14 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 6 742 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Marcova Connect

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa

4 pokoje, mieszkanie 97,37 m², piętro 4, oferta nr 15/72, Marcova Connect, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa
Marcova Connect - zdjęcie nr 0
Marcova Connect - zdjęcie nr 1
Marcova Connect - zdjęcie nr 2
Marcova Connect - zdjęcie nr 3
Marcova Connect - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 97.37 m², 15/72
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

97,37 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę