Logo

Nowe mieszkanie, 42,01 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 15/13

684 763 zł

16 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Marcova Connect

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa

2 pokoje, mieszkanie 42,01 m², piętro 3, oferta nr 15/13, Marcova Connect, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa
Marcova Connect - zdjęcie nr 0
Marcova Connect - zdjęcie nr 1
Marcova Connect - zdjęcie nr 2
Marcova Connect - zdjęcie nr 3
Marcova Connect - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.01 m², 15/13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,01 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę