Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 88,90 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr TC804005

1 275 000 zł

14 342 zł /m²

Rata 5 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Opole, Józefa Hallera

4 pokoje, mieszkanie 88,90 m², piętro 1, oferta nr , TC804005, Opole, Józefa Hallera
TC804005 - zdjęcie nr 0
TC804005 - zdjęcie nr 1
TC804005 - zdjęcie nr 2
TC804005 - zdjęcie nr 3
TC804005 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 88.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,90 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę