Logo

Nowe mieszkanie, 73,42 m², 4 pokoje, 9 piętro, oferta nr G-9-6

924 000 zł

12 585 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panoramiqa II

Poznań, Rataje, Starołęka, ul. Heleny Tadeuszak

4 pokoje, mieszkanie 73,42 m², piętro 9, oferta nr G-9-6, Panoramiqa II, Poznań, Rataje, Starołęka, ul. Heleny Tadeuszak
Panoramiqa II - zdjęcie nr 0
Panoramiqa II - zdjęcie nr 1
Panoramiqa II - zdjęcie nr 2
Panoramiqa II - zdjęcie nr 3
Panoramiqa II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.42 m², G-9-6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,42 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (16,41 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę