Logo

Nowe mieszkanie, 81,03 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 8.B.12

859 000 zł

10 601 zł /m²

Rata 4 019 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Urzeka - budynek 8

Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego

4 pokoje, mieszkanie 81,03 m², piętro 2, oferta nr 8.B.12, Urzeka - budynek 8, Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego
1 / 2
Urzeka - budynek 8 - zdjęcie nr 0
Urzeka - budynek 8 - zdjęcie nr 1
Urzeka - budynek 8 - zdjęcie nr 2
Urzeka - budynek 8 - zdjęcie nr 3
Urzeka - budynek 8 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 81.03 m², 8.B.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,03 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,00 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę