Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 116,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 42884

679 000 zł

5 853 zł /m²

Rata 3 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Bałuty, Grunwaldzka

4 pokoje, mieszkanie 116,00 m², piętro 1, oferta nr , 42884, Łódź, Bałuty, Bałuty, Grunwaldzka
42884 - zdjęcie nr 0
42884 - zdjęcie nr 1
42884 - zdjęcie nr 2
42884 - zdjęcie nr 3
42884 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 116 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

116,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę