Logo

Nowe mieszkanie, 100,05 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2_46

1 149 575 zł

11 490 zł /m²

Rata 5 379 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Wiślane VI

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Aluzyjna 12

4 pokoje, mieszkanie 100,05 m², piętro 3, oferta nr 2_46, Ogrody Wiślane VI, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Aluzyjna 12
SYPIALNIA18,12 m²SYPIALNIA14,24 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ13,65 m²BALKON8,00 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 100.05 m², 2_46
Ogrody Wiślane VI - zdjęcie nr 0
Ogrody Wiślane VI - zdjęcie nr 1
Ogrody Wiślane VI - zdjęcie nr 2
Ogrody Wiślane VI - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 100.05 m², 2_46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

100,05 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,00 m²), taras (15,00 m²), taras (14,69 m²), ogródek (68,81 m²)

Termin oddania:

lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę