Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,00 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20361

835 000 zł

8 789 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Piaseczno, Albatrosów

4 pokoje, mieszkanie 95,00 m², piętro 3, oferta nr , 20361, Piaseczno, Albatrosów
20361 - zdjęcie nr 0
20361 - zdjęcie nr 1
20361 - zdjęcie nr 2
20361 - zdjęcie nr 3
20361 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę