Nowy lokal użytkowy, 56,45 m², oferta nr US2B
656 147 zł
11 624 zł /m²
Rata 3 070 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśne Tarasy - lokale usługowe
Zalasewo, ul. Jana Heweliusza 14A

5

Mapa
Cena za m²:
11 624 zł
Powierzchnia:
56,45 m²
Piętro:
parter
Termin oddania:
Etap II - gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą