Logo

Leśne Tarasy - lokale usługoweCMD Group - lokale użytkowe na sprzedaż

326 768 – 1 095 468 zł

11 624 – 12 239 zł /m²

Zalasewo, ul. Jana Heweliusza 14A

Leśne Tarasy - lokale usługowe - zdjęcie nr 1
Leśne Tarasy - lokale usługowe - zdjęcie nr 2
Leśne Tarasy - lokale usługowe - zdjęcie nr 3
Leśne Tarasy - lokale usługowe - zdjęcie nr 4
Leśne Tarasy - lokale usługowe - zdjęcie nr 5
6
Lokalizacja inwestycji Leśne Tarasy - lokale usługowe
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pomieszczeń:

1 pomieszczenie

Powierzchnia:

26,70 – 89,51 m²

Dostępne piętra:

parter

Wys. lokalu użytkowego:

2,60 - 2,70 m

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026, Etap II - gotowe do odbioru

Inne inwestycje oferenta

Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę