Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 89,21 m², oferta nr GRS-LS-2906

972 389 zł

10 900 zł /m²

Rata 4 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Słupsk, Dąbrówki

Lokal użytkowy 89,21 m², oferta nr , GRS-LS-2906, Słupsk, Dąbrówki
GRS-LS-2906 - zdjęcie nr 0
GRS-LS-2906 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 89.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 900 zł

Powierzchnia:

89,21 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą