Logo

Nowy lokal użytkowy, 103,33 m², oferta nr U16

1 512 441 zł

14 637 zł /m²

Rata 7 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja KrakoVska 27

Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 27

Lokal użytkowy 103,33 m², oferta nr U16, KrakoVska 27, Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 27
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 0
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 1
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 2
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 3
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja lokalu użytkowego 103.33 m², U16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

14 637 zł

Powierzchnia:

103,33 m²

Piętro:

3 piętro

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą