Logo

Nowy lokal użytkowy, 77,54 m², oferta nr U15

1 039 579 zł

13 407 zł /m²

Rata 4 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja KrakoVska 27

Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 27

Lokal użytkowy 77,54 m², oferta nr U15, KrakoVska 27, Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 27
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 0
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 1
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 2
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 3
KrakoVska 27 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja lokalu użytkowego 77.54 m², U15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

13 407 zł

Powierzchnia:

77,54 m²

Piętro:

2 piętro

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą