Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 112,00 m², oferta nr 790/6700/OLS

1 209 600 zł

10 800 zł /m²

Rata 5 659 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Lokal użytkowy 112,00 m², oferta nr , 790/6700/OLS, Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich
790/6700/OLS - zdjęcie nr 0
790/6700/OLS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 112 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 800 zł

Powierzchnia:

112,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą