Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 40,00 m², oferta nr GH980310

160 000 zł

4 000 zł /m²

Rata 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Greathouse

Kielce

Lokal użytkowy 40,00 m², oferta nr , GH980310, Kielce
GH980310 - zdjęcie nr 0
GH980310 - zdjęcie nr 1
GH980310 - zdjęcie nr 2
GH980310 - zdjęcie nr 3
GH980310 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 000 zł

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą