Działka na sprzedaż, 18 800,00 m², oferta nr 475342318
10 500 000 zł
559 zł /m²
Rata 49 127 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości
Gdańsk, Budowlanych

Mapa
Cena za m²:
559 zł
Powierzchnia:
18 800,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą