Logo

Działka na sprzedaż, 810,00 m², oferta nr 9090200

81 900 zł

101 zł /m²

Rata 383 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Grunt to Inwestycja

Tarnów

Działka 810,00 m², oferta nr , 9090200, Tarnów
9090200 - zdjęcie nr 0
9090200 - zdjęcie nr 1
9090200 - zdjęcie nr 2
9090200 - zdjęcie nr 3
9090200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 810 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

101 zł

Powierzchnia:

810,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą