Logo

Działka na sprzedaż, 7 242,00 m², oferta nr BEST-GS-12091

1 448 400 zł

200 zł /m²

Rata 6 777 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

Działka 7 242,00 m², oferta nr , BEST-GS-12091, Tarnów
Galeria

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

7 242,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą