Logo

Działka na sprzedaż, 781,00 m², oferta nr 22/13049/OGS

320 000 zł

410 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Radom, Ciemna

Działka 781,00 m², oferta nr , 22/13049/OGS, Radom, Ciemna
Lokalizacja działki 781 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

410 zł

Powierzchnia:

781,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą