Logo

Działka na sprzedaż, 10 000,00 m², oferta nr NET-GS-1921

596 000 zł

60 zł /m²

Rata 2 789 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Netinterpress

Mikołajki

Działka 10 000,00 m², oferta nr , NET-GS-1921, Mikołajki
Galeria

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

10 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą