zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Netinterpress

Netinterpress to firma publikująca ogłoszenia nieruchomości na około stu portalach nieruchomościowych i branżowych.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, lokale użytkowe, domy
  • Gdańsk
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Izabela Kulesza - Netinterpress

Izabela Kulesza

pokaż numer

Opis firmy - Netinterpress

Netinterpress jest  nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się publikacją ogłoszeń na stronach serwisu internetowego. Firmą funkcjonuję w branży informatycznej, specjalizując się w publikacją ogłoszeń.

W Netinterpress zebraliśmy najlepsze praktyki i rozwiązania, które od lat pomagają skutecznie promować Państwa ogłoszenia.Nasi pracownicy charakteryzują się wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobytym wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na realizację najbardziej złożonych oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych  usług oraz dostosowanie ich do potrzeb naszych klientów. Nasze wyjątkowe zaangażowanie płynie z pasji naszych pracowników, którzy z uwagą i determinacją realizują każdy zlecony przez Państwa projekt.Dzięki pasji nasza organizacja szybko się rozwija i jest w stanie oferować najnowocześniejsze rozwiązania. Najcenniejszym zasobem Netinterpress jest fachowa wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Dzięki temu firma pozostaje o krok przed konkurencją, dostarczając Państwu  nowoczesne narzędzia publikacyjne.  Celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych  usług oraz produktów. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez jasno ustalenie reguł, terminowość, lojalność oraz rzetelność. Zasady te pozwalają nam uzyskać wysoką ocenę wśród naszych kontrahentów. Jako zespół dążymy aby nasze produkty nie tylko spełniały wymagania klienta, ale również były najwyższej jakości, przy zachowaniu konkurencyjności ceny.  W swojej pracy stosujemy najnowsze, ale jednocześnie sprawdzone technologie i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki czemu pozostajemy w czołówce firm zajmujących się internetową publikacją.

Nasza oferta

20 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Dom 79,00 m², Stanów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
102 800 zł
Obiekt 94,89 m², Przebędowo Słupskie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
191 000 zł
Działka 2 059,00 m², Szklarska Poręba, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
990 000 zł