Netinterpress

Gdańsk, ul. Piwna 1/2
pokaż numer telefonu
Oferty:
35 na sprzedaż

Nasi agenci

Izabela Kulesza - Netinterpress

Izabela Kulesza

pokaż numer

Liczba ofert: 1

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, lokale użytkowe, domy, mieszkania
  • Pasym, Zduńska Wola, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Mikołów, Obrzycko, Warszawa, Nojewo, Cybinka, Świerczyniec, Śmigiel, Górki, Otwock, Siedleczek, Nowy Raduszec
Netinterpress jest  nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się publikacją ogłoszeń na stronach serwisu internetowego. Firmą funkcjonuję w branży informatycznej, specjalizując się w publikacją ogłoszeń.

W Netinterpress zebraliśmy najlepsze praktyki i rozwiązania, które od lat pomagają skutecznie promować Państwa ogłoszenia.Nasi pracownicy charakteryzują się wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobytym wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na realizację najbardziej złożonych oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych  usług oraz dostosowanie ich do potrzeb naszych klientów. Nasze wyjątkowe zaangażowanie płynie z pasji naszych pracowników, którzy z uwagą i determinacją realizują każdy zlecony przez Państwa projekt.Dzięki pasji nasza organizacja szybko się rozwija i jest w stanie oferować najnowocześniejsze rozwiązania. Najcenniejszym zasobem Netinterpress jest fachowa wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Dzięki temu firma pozostaje o krok przed konkurencją, dostarczając Państwu  nowoczesne narzędzia publikacyjne.  Celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych  usług oraz produktów. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez jasno ustalenie reguł, terminowość, lojalność oraz rzetelność. Zasady te pozwalają nam uzyskać wysoką ocenę wśród naszych kontrahentów. Jako zespół dążymy aby nasze produkty nie tylko spełniały wymagania klienta, ale również były najwyższej jakości, przy zachowaniu konkurencyjności ceny.  W swojej pracy stosujemy najnowsze, ale jednocześnie sprawdzone technologie i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki czemu pozostajemy w czołówce firm zajmujących się internetową publikacją.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 35 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:
Działka 1 041,00 m², Pasym, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
62 500 zł
Działka 6 204,00 m², Pasym, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
236 240 zł
Działka 1 095,00 m², Pasym, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
76 700 zł
Działka 1 346,00 m², Pasym, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
80 800 zł
Działka 1 814,00 m², Pasym, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
127 000 zł
Działka 1 800,00 m², Zduńska Wola, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
61 992 zł
Działka 15 747,00 m², Zduńska Wola, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
615 000 zł
20 50 100
liczba ofert

Tu nas znajdziesz

Netinterpress
Gdańsk, ul. Piwna 1/2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę